Hakkımızda

Deflas Tarım Ürünleri

Deflas Tarım Ürünleri; Sakarya’da üretimini gerçekleştiren ve kendini sürekli geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri ürün ve hizmet üzerinde uygulayan firmamız, 20 yıldır baharat üretiminde farklı hizmet ve kalite anlayışıyla sektörün önde gelen üreticilerinden olmuştur.

 

Firmamız müşteri memnuniyetini önde tutarak kaliteden taviz vermeyen ürün odaklı hizmet ilkesiyle, üretimini tamamen hijyenik ortamda tam otomatik makineler ile üretim yapmaktadır.

 

Ürünlerimiz standart ve özel tip teşhir standlarımızla toptan ve perakende satış sonucunda müşterilerimiz ile buluşmaktadır.

 

Ürün kalitesiyle, Türkiye geneli ve avrupa pazarında da kendini gösteren markamız kısa sürede buradaki beğeni ve memnuniyetleri hak etmiş olup avrupa pazarındaki markalaşma çalışmalarına özenli bir şekilde devam ettirmektedir.

İhracat Yaptığımız Ülkeler

İhracat Yaptığımız Ülkeler

Başta Almanya, İngiltere, Polonya, Arnavutluk, Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek, Romanya, Kosova, Amerika Birleşik Devletleri,Kanada,Hollanda, Belçika, K.K.T.C, Yunanistan, Rusya, Sırbistan,İsviçre,Suudi Arabistan,Birleşik Arap Emirlikleri,Kuzey Irak,Azerbaycan,Kazakistan,Vietnam,Malezya,Endonezya gibi ülkelere baharat ihracatı yapan firmamız Avrupa pazarında da, yıllardır verdiği hizmet kalitesinden ve ilkelerinden taviz vermeden baharat ürünlerinin satışını gerçekleştirerek kalıcı olmayı başarmıştır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz & Vizyonumuz

Deflas Tarım Ürünleri; üreticiden tüketiciye kadar olan bütün alanlarda güvenilir ve uluslararası alanda söz sahibi bir marka olmayı, müşteri memnuniyetini, kârlılığını ve verimliliğini artırarak tedarikten üretime, pazarlamadan dağıtıma kadar tüm alanlardaki çalışanları ve çözüm ortaklarıyla kalkınmayı ve kalkındırmayı hedef olarak belirlemiştir.

Kalite Felsefemiz

Kalite Felsefemiz

Bizim için önce insan ve kalite gelmektedir ki; bize göre insan ve kalite birbirini tamamlayan ve anlatan kavramlardır. Müşterilerimizle ilişkilerimizdeki ilkelerimiz; dürüstlük, güvenilir olmak ve kaliteden ödün vermemektir.

İşte bu yüzdendir ki Türkiye`nin önde gelen bir çok firmasıyla alıcı-satıcı ilişkisinden ziyade, uzun yıllara dayanan geçmişimiz ve kader birliğimiz vardır.

Amacımız rekabeti kaliteyle yaşamak ve kaliteyle anılır hale getirmektir. Hedefimiz uzun yıllar hizmet veren firmamızı ileriye taşırken, Türkiye`de yetişen baharatların dünyanın tüm ülkelerine girmesinde ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamasında pay sahibi olmaktır.

Siz de lezzet ustalarının aradığı kaliteyi tatmak isterseniz “Deflas Tarım Ürünleri”doğru tercihiniz olacaktır…